Bo każdy człowiek ma trzy ż...
Bo każdy człowiek ma trzy życia w sobie jedno, po którym płacze, drugie w którym żyje i stęka, trzecie, którego się spodziewa.
Głosuj:
488 głosów ↑
461 głosów ↓
488 głosów ↑
461 głosów ↓
