Byłoby ideałem, gdyby wszyst...
Byłoby ideałem, gdyby wszystkie kobiety były zamężne, a wszyscy mężczyźni byli kawalerami.
Głosuj:
498 głosów ↑
503 głosów ↓
498 głosów ↑
503 głosów ↓
