Dla człowieka, który nie ma ...
Dla człowieka, który nie ma nic, jest w pewnym sensie obojętne, pod jakim rządem żyje.
Głosuj:
1 głosów ↑
0 głosów ↓
1 głosów ↑
0 głosów ↓
