Gdybyśmy kochali tych jedynie...

Narcyza Żmichowska
Gdybyśmy kochali tych jedynie, którzy nigdy nie upadną, to byłaby sprawiedliwość tylko, a przecież ponad sprawiedliwością góruje miłość. Uznajemy najlepszych, ale indywidualnym uczuciem kochamy tych dopiero, dla których w naszej duszy jest wsparcie na wszelką słabość, uzupełnienie na wszelki niedostatek.

Najczęściej szukane:

Ocal ,   Andrzej Frycz Modrzewski ,   Jest ,   oszukać ,   60-ka ,   Przyjemności ,   Żona kocha ,   Wątroba ,   Juliusz ,   Wypicie cykuty ,