Kobieta to dla mężczyzny prz...
Kobieta to dla mężczyzny przede wszystkim lustro, a potem zasadzka. Cały świat komplikacji.
Głosuj:
846 głosów ↑
755 głosów ↓
846 głosów ↑
755 głosów ↓
