Kochać jednego jest barbarzy...
Kochać jednego jest barbarzyństwem: gdyż dzieje się to ze szkoda dla wszystkich innych.
Głosuj:
157 głosów ↑
120 głosów ↓
157 głosów ↑
120 głosów ↓
