Łacno z grzechu powstanie, kt...
Łacno z grzechu powstanie, kto nie ma nałogu, a kto ma, niech wylezie z niego po ożogu.
Głosuj:
468 głosów ↑
444 głosów ↓
468 głosów ↑
444 głosów ↓
