Najgorszym naszym grzechem wob...
Najgorszym naszym grzechem wobec bliźnich nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka.
Głosuj:
313 głosów ↑
316 głosów ↓
313 głosów ↑
316 głosów ↓
