Najgorszym niedołęgą jest t...
Najgorszym niedołęgą jest ten, kto stale wmawia sobie, że innym też nie poszło lepiej.
Głosuj:
362 głosów ↑
348 głosów ↓
362 głosów ↑
348 głosów ↓
