Najlepiej jest kochać mądrze...
Najlepiej jest kochać mądrze, z ufnością, ale lepiej jest kochać głupio, niż nie móc kochać wcale.
Głosuj:
330 głosów ↑
295 głosów ↓
330 głosów ↑
295 głosów ↓
