Nie dlatego najsmutniejszy jes...
Nie dlatego najsmutniejszy jest zgon, że wraz z nim wszystko się kończy, lecz dlatego, że po nim nic się nie zaczyna.
Głosuj:
289 głosów ↑
286 głosów ↓
289 głosów ↑
286 głosów ↓
