Nie jest najgorsze to, ...
Nie jest najgorsze to, że ludzie wielu rzeczy nie wiedzą, gorsze jest to, że wiedzą tak wiele rzeczy niepotrzebnych.
Głosuj:
571 głosów ↑
490 głosów ↓
571 głosów ↑
490 głosów ↓
