Nie ma nic lepszego niż obycz...
Nie ma nic lepszego niż obyczaj; nie ma nic głębszego niż
myśl.
Najczęściej szukane:
po tłuste cielę i do domu trafią chodz..,to chudegoi na targu nie kupią
,
wilk się zestarzeje jesli skubie go i wrona
,
Definicja wykryty błąd
,
jeżeli jesteś
,
śpiew
,
polskie o drewnie
,
Górczyński
,
carlo carretto
,
carlo carretto
,
blsk
,