Nie ma tak dużych stanowisk, ...
Nie ma tak dużych stanowisk, żeby na nich przy dużym wysiłku nie można było jednak pozostać porządnym człowiekiem.
Głosuj:
39 głosów ↑
0 głosów ↓
39 głosów ↑
0 głosów ↓
