"Nierządem Polska stoi" - nie...
"Nierządem Polska stoi" - nieźle ktoś powiedział, Lecz drugi odpowiedział, że nierządem zginie.
Głosuj:
532 głosów ↑
451 głosów ↓
532 głosów ↑
451 głosów ↓
