Oszczędność to wspaniała c...
Oszczędność to wspaniała cnota. Szczególnie jeśli ją praktykowali nasi rodzice.
Głosuj:
444 głosów ↑
409 głosów ↓
444 głosów ↑
409 głosów ↓
