Po wielu latach przyznaję, ż...
Po wielu latach przyznaję, że byłem w błędzie na temat Ewy. Lepiej jest bowiem żyć poza rajem z nią, niż w raju bez niej.
Głosuj:
290 głosów ↑
289 głosów ↓
290 głosów ↑
289 głosów ↓
