Twierdzę, że przyjemności n...
Twierdzę, że przyjemności należy unikać, jeśli ich skutkiem ma być większe od nich cierpienie, a pożądać tych cierpień, które przyniosą większą niż one przyjemność.
Głosuj:
291 głosów ↑
288 głosów ↓
291 głosów ↑
288 głosów ↓
