W Polszcze jeść, w Węgrzech...
W Polszcze jeść, w Węgrzech pić, w Niemczech spać, we Włoszech gachów ać.
Głosuj:
444 głosów ↑
432 głosów ↓
444 głosów ↑
432 głosów ↓
