W warunkach niewoli nawet n...
W warunkach niewoli nawet najlepsi coś tracą, nie mogąc siebie zrealizować wszechstronnie i na miarę swoich możliwości. I myślę, że właśnie ci najlepsi powinni nie zatracać świadomości tego stanu rzeczy.
Głosuj:
583 głosów ↑
560 głosów ↓
583 głosów ↑
560 głosów ↓
