Wniebowzięcie można by chyba...
Wniebowzięcie można by chyba zakwalifikować jako porwanie, ale tylko wtedy, gdyby dokonane zostało przy użyciu siły. Ja jednak myślę, że normalnie odbywa się ono za zgodą zainteresowanego.
Głosuj:
589 głosów ↑
535 głosów ↓
589 głosów ↑
535 głosów ↓
