Wsiąść do pociągu byle jak...
Wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet.
Głosuj:
341 głosów ↑
336 głosów ↓
341 głosów ↑
336 głosów ↓
