Zapytano osła, kim by chciał...
Zapytano osła, kim by chciał być. Rzekł: „Zimą — kotem, w lecie — psem u pasterza",
Głosuj:
507 głosów ↑
456 głosów ↓
507 głosów ↑
456 głosów ↓
