Zbyt stary jestem, by tylko si...
Zbyt stary jestem, by tylko się bawić, zbyt młody jeszcze, by nie pragnąć niczego.
Głosuj:
228 głosów ↑
204 głosów ↓
228 głosów ↑
204 głosów ↓
