Zbyt stary jestem, by tylko si...

Anonim
Zbyt stary jestem, by tylko się bawić, zbyt młody jeszcze, by nie pragnąć niczego.

Najczęściej szukane:

dwa ,   druty ,   koronka ,   o śmierci ,   kobieta gitara ... ,   stereotyp ,   stereotyp ,   stereotyp ,   po s ,   o tęsknocie ,