. . . bo umiem dziÅ› na NaturÄ...
. . . bo umiem dziś na Naturę patrzeć nie jak w czasach Młodości, co jest bezmyślną, lecz słysząc spokojną, smutną muzykę ludzkości.
Głosuj:
431 gÅ‚osów ↑
387 gÅ‚osów ↓
431 gÅ‚osów ↑
387 gÅ‚osów ↓
