Jesteśmy jak beczki bez dna t...
Jesteśmy jak beczki bez dna tak długo, póki nie zrozumiemy, że mamy dno.
Głosuj:
366 głosów ↑
334 głosów ↓
366 głosów ↑
334 głosów ↓
