Lepiej jest kochać i utracić...
Lepiej jest kochać i utracić, niż nigdy nie przeżywać miłości.
Najczęściej szukane:
nie kazde cudo
,
nie kazde cudo ....smieciem
,
albo krew albo
,
demokracja
,
szkolenie
,
szkolenie
,
strzez
,
Siostry
,
kamienie
,
Błoto
,