Lepiej jest mówić z Bogiem o...
Lepiej jest mówić z Bogiem o grzeszniku niż z grzesznikiem o Bogu.
Głosuj:
476 głosów ↑
450 głosów ↓
476 głosów ↑
450 głosów ↓
