Leżałem w ubraniu na łóżk...

Tadeusz Różewicz
Leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym, że stoją tu rożne meble, leżą książki, wiszą obrazy, ale to wszystko nie ma sensu. Ja też tu leżę i tez nie mam sensu.

Najczęściej szukane:

zwierzeta ,   zabawa ,   zabawa ,   krew krwi ,   tadeusz j.maryniak ,   S ,   Erikson ,   demon ,   przytomność ,   trudno jest być sytym człowiekiem ,