Leżałem w ubraniu na łóżk...
Leżałem w ubraniu na łóżku i myślałem o tym, że stoją tu rożne meble, leżą książki, wiszą obrazy, ale to wszystko nie ma sensu. Ja też tu leżę i tez nie mam sensu.
Głosuj:
514 głosów ↑
505 głosów ↓
514 głosów ↑
505 głosów ↓
