Niedobrze czyni, kto ma u sąd...
Niedobrze czyni, kto ma u sądu wzgląd na osobę i dla kęsa chleba odstępuje prawdy.
Głosuj:
420 głosów ↑
417 głosów ↓
420 głosów ↑
417 głosów ↓
