Smutek najgłębiej i najtrwal...
Smutek najgłębiej i najtrwalej w tych osiada, którzy go ani gniewem, ani oskarżeniami wylewać z siebie nie umieją.
Głosuj:
339 głosów ↑
330 głosów ↓
339 głosów ↑
330 głosów ↓
