Szczęściem jest rozpłynąć...
Szczęściem jest rozpłynąć się w twórczej pracy, żyć w zgodzie z wewnętrznymi predyspozycjami.
Głosuj:
459 głosów ↑
439 głosów ↓
459 głosów ↑
439 głosów ↓
