Umarłem jako minerał i stał...
Umarłem jako minerał i stałem się rośliną, umarłem jako roślina i stałem się zwierzęciem, umarłem jako zwierzę i byłem człowiekiem, czegóż mam się obawiać? Czy poniosłem stratę umierając?
Głosuj:
433 głosów ↑
379 głosów ↓
433 głosów ↑
379 głosów ↓
